Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Leszno
Leszno, Leszno, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny nad liniami produkcyjnymi oraz infrastrukturą energetyczną
  • Planowanie przeglądów, napraw i działań prewencyjnych zapewniających bezawaryjne funkcjonowanie linii produkcyjnych
  • Modernizacja i wsparcie w usuwaniu awarii, maszyn i urządzeń
  • Analiza bieżących problemów technicznych, a także proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w zakresie automatyki i mechaniki
  • Udział w realizacji projektów inwestycyjnych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Kierowanie zespołem podległych pracowników
  • Budżetowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym
  • Wiedza z zakresu budowy, odbiorów i eksploatacji maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych, urządzeń chłodniczych
  • Znajomość AutoCad, MS Office
  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i czytania rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP (nadzór) mile widziane
  • Znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Leszno
  • Kierownik Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584