Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Elerte Poland Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Elerte Poland sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowej sprzedaży układów hamulcowych oraz zestawów naprawczych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz hale magazynowe zgodne z normami ISO 9001:2015.

Miejsce pracy: Małogoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem.
  • Planowanie przeglądów (terminy, zakres, czas dostępu, części zamienne, współdziałanie z użytkownikami) i organizowanie ich realizacji.
  • Szybkie reagowanie na awarie i problemy techniczne oraz minimalizowanie przestojów.
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych.
  • Optymalizacja procesów utrzymania ruchu w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Monitorowanie realizacji zadań przez pracowników w zakresie sposobów i wyników pracy.
  • Współdziałanie z uprawnionymi jednostkami w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń wymagających tego nadzoru.
  • Szkolenie i rozwijanie kompetencji zespołu techników utrzymania ruchu.
  • Regularne raportowanie na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne).
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość systemów zarządzania utrzymaniem ruchu.
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi z zakresu prewencyjnego utrzymania ruchu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119