Kierownik działu utrzymania ruchu
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Nadzór nad gospodarką konserwacyjno-remontową w obszarze Jednostki Biznesowej API (podległe zespoły: mechanicy, mechanicy mediów, automatycy)
  • Odpowiedzialność za budowanie i motywowanie kilkudziesięcioosobowego zespołu doświadczonych mechaników, automatyków
  • Odpowiedzialność za współpracę, budowanie stabilnych relacji i optymalizację procesów pomiędzy działami Utrzymania Ruchu, Inżynieringu i Produkcji
  • Reprezentowanie podległego obszaru wewnątrz i na zewnątrz organizacji zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • Koordynowanie pracy zespołu, ustalanie priorytetów i rozdzielanie zadań
  • Ciągłe wychodzenie z inicjatywą rozwoju dla swoich pracowników oraz wspieranie ich w realizacji celów rozwojowych
  • Tworzenie i realizacja budżetu dla podległego obszaru
  • Planowanie, inicjowanie oraz nadzorowanie projektów remontowych w podległym obszarze
  • Ciągłe aktualizowanie, optymalizację i tworzenie nowych procesów, procedur oraz instrukcji w Dziale Utrzymania Ruchu JB API
  • Odpowiedzialność za terminowe zaopatrzenie podległego obszaru w materiały eksploatacyjne i środki ochrony osobistej
  • Realizacja korporacyjnych inicjatyw efektywnościowych w obszarze UR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane  mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w kierowaniu obszarem Utrzymania Ruchu
  • Znajomość źródeł powstawania kosztów w utrzymaniu ruchu oraz umiejętność ich minimalizacji
  • Znajomość zasad budżetowania
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających współczesne zarządzanie gospodarką konserwacyjno- remontową
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znasz słownictwo specjalistyczne)
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM, Ms Office oraz innych niezbędnych narzędzi
  • Znajomość nowoczesnych filozofii i metodologii zwiększających efektywność utrzymania ruchu (RCM, RBM, CBM)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179