Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Wykroty
, Wykroty, dolnośląskie, Polska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie ciągłości procesów produkcyjnych
  • koordynacja i nadzorowanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych i ich naprawa
  • opracowanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych oraz kontrola i wypełnianie zawartych w nim terminów
  • gromadzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej
  • zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu (technicy zmianowi, specjaliści, inżynierowie)
  • podpisywanie w imieniu firmy dokumentów związanych z zarządzanym obszarem: odbiory techniczne prac, opisy faktur, zlecenia prac, polecenia prac szczególnie niebezpiecznych, instrukcje, procedury, negocjowanie umów z dostawcami
  • tworzenie dokumentacji technicznej do zawierania umów z zewnętrznymi dostawcami, zgodnie z procedurami organizacji
  • osiąganie zdefiniowanych wskaźników efektywności

Nasze wymagania

  • znajomość Prawa Pracy, przepisów BHP i PPOŻ
  • znajomość DTR parku maszynowego
  • znajomość rysunku technicznego i schematów procesowych
  • znajomość systemów zarządzania jakością ISO9001, ISO14001
  • znajomość dokumentacji systemów zarządzania jakością, BHP, środowiskiem
  • znajomość systemu CMMS oraz mechaniki
  • znajomość podstaw elektrotechniki
  • znajomość budowy maszyn produkcyjnych oraz umiejętność diagnozowania awarii
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń energetycznych zgodnie z matrycą uprawnień (załącznik do instrukcji bezpiecznej pracy przy urządzeniach energetycznych Nr. TNi.SUR.501)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość procesów zarządzania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
  • karta lunchowa
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

102 073
17 509