Kierownik Działu Transportu
  • Przeworsk, przeworski, podkarpackie
Przeworsk
26. 1. 2024

Miejsce pracy: Przeworsk (hybrydowo)

             ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i pracy kierowców
  • Raportowanie działań własnych oraz zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze transportu, spedycji i logistyki
  • Znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 8000 - 10000 zł brutto
  • Pracę w systemie stacjonarnym lub hybrydowym
  • Pracę zespołem dyspozytorów i kierowców
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, komputer stacjonarny

  • Praca Przeworsk
  • Kierownik przeworski
  • Kierownik Przeworsk
  • Przeworsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659