Kierownik działu technologii betonu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Dla naszego klienta, wiodącego wytwórcy prefabrykatów, będącego częścią dużej, międzynarodowej grupy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika działu technologii betonu.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo, technologia betonu, inżynieria materiałowa)
  • doświadczenia z zakresu projektowania betonu, prefabrykacji i/lub nadzoru jakościowego
  • umiejętności wykonywania i nadzorowania badań wyrobów betonowych oraz surowców
  • znajomości branży, norm branżowych, przepisów oraz produktów
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego stopniu co najmniej dobrym
  • dobrej znajomości programu Excel
  • samodzielności, terminowości
  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania nim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b lub umowa o pracę)
  • dofinansowanie Karty Multisport
  • dofinansowanie pakietu medycznego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • paczki i dodatki świąteczne
  • budżet szkoleniowy, szkolenia techniczne, możliwość zdobywania uprawnień
  • konkursy i integracje

Zadania

  • nadzór nad procesem technologicznym produkcji wyrobów betonowych
  • zarządzanie pracą zakładowego laboratorium betonu oraz węzła betoniarskiego
  • kontrola jakości surowców
  • projektowanie mieszanek betonowych na potrzeby firmy
  • optymalizacja receptur mieszanek betonowych
  • odpowiedzialność za poprawność wykonanych receptur ich zgodność normami
  • szkolenie pracowników pod kątem technologii produkcji, transportu, wbudowywania mieszanek betonowych
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej jakościowej
  • udział w procesach certyfikacyjnych dla rynków zagranicznych oraz rynku krajowego
  • testowanie nowych rozwiązań materiałów budowlanych wykorzystywanych w procesie produkcji prefabrykatów
  • zarzadzanie administracją pracowników podległych obszarów
  • analiza oraz raportowanie pracy działu
  • planowanie kosztów działu, szkoleń, inwestycji oraz wdrażanie

    zatwierdzonych kosztów

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Technik technologii drewna Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190