KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
  • Pabianice
Pabianice, Warzywna 6, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
5. 9. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

1. sporządzanie zestawień, planów, kalkulacji i analiz,
2. sporządzanie wyceny robót rozbiórkowych,
3. sporządzanie planu robót remontowych,
4. przygotowanie materiałów koniecznych do prowadzonych przetargów i zamówień publicznych,
5. sprawdzanie projektów technicznych, przedmiarów robót, kosztorysów, 6. nadzór nad robotami realizowanymi przez Zakład wraz z prowadzeniem pełnej dokumentacji,
7. nadzór i koordynacja pracy w dziale.
Zadania dodatkowe:
1. weryfikowanie odpowiedzi na pisma i interwencje mieszkańców,
2. sporządzanie kosztorysów na roboty budowlane (mile widziane)
Praca jednozmianowa, w dni pn.-pt., w godz. 7-15
Umowa o pracę na okres 6 mcy
Praca jest RÓWNIEŻ dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
ogłoszenie o naborze na stronie Zakładu: https://bip.zgm.pabianice.pl/ Oferty pracy

Inne wymagania
doświadczenie zawodowe: Przynajmniej 5 letnie, mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce administracyjnej.
Biegła obsługa programów komputerowych: Word, Excel oraz programu kosztorysowego
NORMA mile widziane, obsługa urządzeń technicznych: biegła. Inne: biegła znajomość przepisów prawa budowlanego, umiejętność redagowania pism,
znajomość procesu przygotowania robót budowlanych, posiadanie uprawnień budowlanych (mile widziane).
Preferowane cechy osobowe kandydata: - odpowiedzialność, - sumienność, - umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność, - umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), budowlane

  • Praca Pabianice
  • Kierownik Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536