Kierownik działu Sprzedaży (folie i opakowania przemysłowe)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
SalesHR
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja pracy handlowców odpowiedzialnych za sprzedaż krajową (3-4 osoby)
  • Nadzór nad procesami sprzedażowymi oraz motywowanie pracowników
  • Organizacja oraz udział w delegacjach i spotkaniach z kluczowymi klientami
  • Aktywny udział w rozwijaniu sprzedaży na terenie całej Polski połączony z realizacją planów sprzedażowych
  • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych, analiza rynku oraz konkurencji
  • Reprezentowanie i promowanie wizerunku firmy na rynku
  • Zapewnienie Klientom najwyższego poziomu obsługi i satysfakcji

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika sprzedaży B2B, mile widziane w branży np opakowań / folii etc.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu handlowego poparte sukcesami
  • Umiejętności sprzedażowe związane z finalizacją umów
  • Bardzo dobre umiejętności kierownicze (motywacja, egzekwowanie, rozliczanie)
  • Zorientowanie na cel
  • Systematyczność, punktualność, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • Prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych zespołu
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność
  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce i ciekawym portfolio produktowym

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228