Kierownik Działu Sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
1. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją planu sprzedażowego podległego zespołu,
  • Zarządzanie zespołem sprzedawców oraz optymalizacja procesów i standardów sprzedaży,
  • Monitorowanie i korygowanie efektywności pracy zespołu,
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych i biznesowych,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży z kluczowymi klientami,
  • Analizowanie raportów i prognoz dotyczących rynku sprzedaży,
  • Synchronizacja planów i strategii działu w celu realizacji celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika działu sprzedaży minimum 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2,
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem (np. niemiecki, francuski, włoski),
  • Znajomość technik sprzedażowych,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej,
  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników,
  • Wsparcie w rozwoju od pierwszego dnia w pracy,
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190