Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Od ponad 40 lat zajmuje się szeroko pojętym transportem i dzięki zdobytemu do tej pory doświadczeniu, pełni rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.Firma poszukuje obecnie osoby na stanowisko Kierownika Działu Spedycji Międzynarodowej. Jako osoba na tym stanowisku będziesz miał bezpośredni wpływ na rozbudowę nowo powstałego oddziału firmy!

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy: UoP / B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Naprawdę atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Świetną atmosferę pracy :)

Obowiązki:

  • Stworzenie od podstaw i rozwój nowego oddziału w firmie
  • Organizowanie działań w zakresie spedycji międzynarodowej i krajowej wraz z wdrożeniem procedur
  • Zarządzanie zespołem i dbanie o jego stały rozwój, koordynowanie pracy
  • Przeprowadzanie analizy rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji
  • Monitorowanie dokumentacji transportowej
  • Optymalizowanie kosztów
  • Raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego oraz Lidera
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1+)
  • Łatwość w kontaktach z innymi :)
  • Znajomość procedur w zakresie transportu międzynarodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Chęć rozwoju i szybka reakcja na sytuację zmieniającego się rynku transportowego
  • Zdolność do ustalania i wartościowania priorytetów (będziesz wykonywał wiele zadań w ograniczonym czasie)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość dodatkowego języka (np. francuski, niemiecki)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190