Kierownik Działu Rozwoju Sieci Własnej
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
11. 9. 2024

3187

Obowiązki

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w otwieraniu i rozwijaniu sieci sprzedaży,
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i jakościowych,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat B.,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność – dostosowywanie czasu pracy do bieżących potrzeb.

Oferujemy

  • realizację planu rozwoju sieci salonów gier na automatach i założonych planów sprzedaży,
  • koordynację i nadzór nad procesem pozyskiwania lokalizacji i rozwoju sieci w ramach obowiązujących procedur,
  • monitoring, optymalizację i nadzór nad realizowanymi podprocesami w ramach rozwoju sieci salonów gier na automatach,
  • koordynację i nadzór nad procesami: rejestracji automatów do gier, nowych dostaw do punktów sprzedaży, relokacji automatów, opracowywania akt weryfikacyjnych salonów gier na automatach i przedstawiania ich do zatwierdzenia przez UCS, administrowania dokumentacją salonów gier na automatach,
  • organizację i udział w urzędowych sprawdzeniach punktów sprzedaży,
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji i korespondencji dot. reklamacji graczy salonów gier na automatach,
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów ustawy o grach hazardowych oraz przepisów wewnętrznych w podległych punktach sprzedaży,
  • wdrażanie działań optymalizujących sprzedaż w podległych punktach sprzedaży,
  • organizację i nadzór pracy podległych pracowników.

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536