Kierownik działu rozwoju
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wytyczanie kierunku rozwoju kanałów e-Commerce oraz współtworzenie i nadzór nad wdrażaniem strategii sprzedaży na poszczególnych markerplace’ach oraz stronach www,
  • Nadzór nad prowadzeniem sprzedaży na marketplace’ach i sklepach własnych,
  • Planowanie oraz nadzorowanie prowadzenia i analizowania kampanii marketingowych oraz działań promocyjnych na marketplace’ach,
  • Zarządzanie budżetem na kampanie marketingowe i monitorowanie jego wykorzystania (całościowo i w podziale na poszczególne marketplace’y),
  • Tworzenie planów sprzedażowych na poszczególne platformy, monitorowanie ich realizacji przez zespół oraz raportowanie postępu prac,
  • Kierowanie, inspirowanie i wspieranie zespołu ale również określanie i egzekwowanie celów do realizacji w 15 osobowym zespole,
  • Nadzór nad poprawnością publikowanego contentu produktowego,
  • Analiza rynku i trendów oraz planowanie strategii na jej podstawie,
  • Wdrażanie nowych produktów do asortymentu we współpracy z innymi działami firmy,
  • Wdrażanie automatyzacji i nowych funkcjonalności usprawniających pracę we współpracy z innymi działami
  • Zapewnianie efektywnego przepływu informacji między zespołami projektowymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • Umiejętność rozmowy i budowania relacji w dziale,
  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży na marketplace,
  • Bardzo dobra znajomość rynku e-commerce,
  • Wiedza na temat narzędzi i strategii związanych z optymalizacją ofert i pozycjonowaniem produktów,
  • Umiejętność planowania, tworzenia i monitorowania kampanii marketingowych,
  • Wysoka orientacja na wynik i realizację celów,
  • Znajomość j.angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkiego i świadomego reagowania na trudne sytuacje,
  • Umiejętności analityczne, pozwalające na podejmowanie właściwych decyzji biznesowych,
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie i – co ważne – zamykania ich w ustalonym terminie,
  • Chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji,

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy,
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania - Twoje wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii za realizację celów,
  • Nieformalną atmosferę, lubimy się i zwracamy się do siebie po imieniu - niezależnie od stanowiska.
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - między 7:00 - 9:00,
  • Kartę multisport,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Zniżkę na produkty

  • Praca Tychy
  • Kierownik działu personalnego Tychy
  • Kierownik Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692