Kierownik Działu Planowania Asortymentu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

85496

Obowiązki

  • Współpraca z Category Managerami w zakresie strategii, analityki i metodologii zarządzania asortymentem
  • Zarządzanie szerokością asortymentu offline i online – ustalanie szerokości asortymentu i kontrola nad jej utrzymaniem, cykliczne rewizje szerokości asortymentu
  • Zarządzanie kluczowymi procesami związanymi z asortymentem
  • Planowanie powierzchni, asortymentu oraz ekspozycji poprzez tworzenie Spaceplannerów, rewizję floorplanów oraz ustalanie ekspozycji w nowych i przebudowywanych sklepach
  • Optymalizacja asortymentu na półce regularnej, koszach, paletach i ekspozycjach producenckich
  • Analiza i rekomendacje optymalizacji asortymentu na podstawie wewnętrznych danych sprzedażowych i stockowych, konkurencji, GFK
  • Koordynacja pracy podległego zespołu

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu kategorią na stanowisku Category Managera bądź Kupca
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność komunikacji z interesariuszami na różnych szczeblach
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i działania pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania projektami i zarządzania zmianą
  • Zdolności przywódcze
  • Zarządzanie zespołem

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392