KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNEGO
  • Katowice
Katowice, Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
7. 9. 2024
od 6 000 do 6 200 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- prowadzenie obsługi administracyjno-gospodarczej Zarządu Zlewni,
- udział w procesie planowania finansowego, monitorowania wykonania planu w ciągu roku budżetowego, zgłaszanie wniosków o zmianie w planie,
- prowadzenie rejestru umów, faktur w zakresie komórki organizacyjnej,
- zapewnienie obsługi transportowej, gospodarczej, zaopatrzenia materiałowego i sprzętowego,
- prowadzenie spraw związanych z opłatami za korzystanie ze środowiska i gospodarką odpadami,
- nadzór i koordynację prac związanych z załatwieniem przez właściwe komórki organizacyjne skarg i wniosków, prowadzenie ich rejestru i zbioru,
- koordynację i prowadzenie spraw dotyczących udzielania informacji publicznej,
- prowadzenie kontroli czasu pracy i ich ewidencja w systemie.
Godziny pracy: 8:00-16:00.

Inne wymagania
Czekamy na kandydata, który:
- posiada wykształcenie wyższ, preferowane na kierunkach: administracja, zarządzanie nieruchomościami lub pokrewne,
- ma minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia,
- zna przepisy ustaw: o ochronie danych osobowych, Prawo pracy, Prawo zamówień publicznych,
- obsługuje platformę ePUAP,
- sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
- wykazuje się samodzielnością oraz umiejętnością analitycznego myślenia,
- jest komunikatywny i potrafi koordynować i zarządzać pracą zespołu,
- potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536