Kierownik działu ochrony
  • Magnice
, Magnice, dolnośląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Nadzór i koordynacja pracy zewnętrznej firmy ochroniarskiej świadczącej na rzecz CEVA usługi ochrony osób i mienia takie jak: system alarmowy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, kontrola przeciwpożarowa oraz dostosowanie ich na terenie magazynu.
  • Analizowanie przyczyn braków i wyjaśnianie rozbieżności ilościowych w przechowywanym asortymencie na podstawie systemu magazynowego i telewizji przemysłowej.
  • Współpraca z odpowiedzialnymi działami CEVA w zakresie bieżącego wyjaśniania zaistniałych nieprawidłowości.
  • Opracowywanie, wdrażanie i kontrola procedur bezpieczeństwa.
  • Przeciwdziałanie próbom uzyskania przez dostawców i klientów nienależnej rekompensaty za straty lub szkody.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu procedur bezpieczeństwa dla pracowników CEVA i Outsourcingu.
  • Zgłaszanie Kierownikowi Operacyjnemu wszelkich zauważonych nieprawidłowości i incydentów mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo chronionego mienia i osób.
  • Bieżące analizowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa.
  • Regularne raportowanie wyników pracy.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Preferowane minimum dwa lata doświadczenia w branży logistycznej.
  • Doświadczenie w ochronie ludzi i systemów.
  • Umiejętności komunikacyjne, kreatywność, samodzielność.
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilną pracę.
  • Pakiet benefitów.
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584