Kierownik Działu Obsługi Szpitala
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Śląskie, Polska
Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie nieruchomościami, obiektami i budynkami będącymi w użytkowaniu Szpitala.
  • Nadzór nad realizacją inwestycji, remontów, konserwacją obiektów, urządzeń technicznych Szpitala oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad racjonalnej gospodarki materiałowej.
  • Przygotowanie i obsługa umów w których stroną jest szpital (za wyjątkiem kontraktów z NFZ, ZUS, umów o pracę, zleceń)
  • Przygotowanie i organizacja postepowań w zakresie wynikającym z ustawy Pzp.
  • Prowadzenie inwentaryzacji majątku Szpitala.
  • Przyjmowanie i realizacja wniosków zakupowych.
  • Realizacja wymagań oddziałów, działów, poradni w zakresie remontów, modernizacji lub zmiany funkcji pomieszczeń.
  • Nadzór nad spełnianiem przez Szpital wymogów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid).
  • Zapewnienie wymaganego przepisami stanu technicznego i sprawności eksploatacyjnej instalacji i urządzeń.
  • Kierowanie pracą podległych pracowników.
  • Udział w działaniach zmierzających do pozyskania środków pomocowych ( dotacji, darowizn).
  • Redagowanie i wysyłanie bieżącej korespondencji Szpitala.
  • Sporządzanie zestawień zużycia gazu, energii i wody w Szpitalu.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne techniczne (architektura, inżynieria środowiska),
  • Znajomość procedur administracyjnych,
  • Doświadczenie w zakresie inwestycji.
  • Znajomość ustaw: Prawo budowlane i Prawo zamówień publicznych.

Dodatkowe:

  • Mile widziana znajomość zagadnień organizacji jednostek związanych z ochrona zdrowia.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Predyspozycje osobowościowe: samodzielność, terminowość, rzetelność. zaangażowanie, kreatywność, dokładność.
  • Obsługa pakietu MS Office.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stabilne zatrudnienie.
  • Dodatek za wysługę lat, możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę i pracę w renomowanym zespole.

W sprawach informacyjnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: nr tel. 33 854 16 32 wew. 231.

Dokumenty należy przesłać e-mailem ukryty pod przycieksiem "Aplikuj" lub pocztą tradycyjną na adres Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji, ul. Zdrojowa 6, 43-450 Ustroń.

Dokumenty powinny być opatrzone własnoręcznie podpisana klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Ustroń
  • Kierownik Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544