Kierownik Działu Obsługi Klienta i Spedycji
  • Pińczów
Pińczów, Pińczów, świętokrzyskie, Polska
REGESTA S.A.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Liderskie wsparcie i zaangażowanie w funkcjonowanie oddziału i jego rozwój;
  • Koordynowanie pracy podległego oddziału oraz zespołu;
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami usług;
  • Planowanie i skuteczna realizacja budżetu działu;
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych pracowników na stanowisko pracy, zgodnie ze standardami firmy;
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora/Dyspozytora lub związanym z Obsługą Klienta;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość branży TSL oraz lokalnego rynku;
  • Łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji (zarówno z Klientami, jak i pracownikami);
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej, jak i zespołu.

To oferujemy

  • Ambitne stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług transportowych;
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i jasny system premiowy;
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe;
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego, dzięki cyklicznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy;
  • Doskonałe warunki i koleżeńska atmosfera;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Karta paliwowa;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Wysoka kultura organizacyjna /akcje charytatywne, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe/;
  • Owocowe piątki;
  • Jasno określony przebieg etapów rekrutacji: 1 etap - analiza CV, 2 etap - rozmowa telefoniczna, 3 etap - spotkanie i ustalenie szczegółów, 4 etap - podjęcie decyzji o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata.

  • Praca Pińczów
  • Kierownik Pińczów
  • Pińczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087