Kierownik Działu Obsługi Klienta
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
Praca.pl
27. 8. 2024

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem: Zapewnienie efektywnej pracy i motywacji zespołu, monitorowanie wyznaczonych celów, prowadzenie szkoleń i ocen, rozwijanie procedur obsługi klienta oraz obsługa systemów typu CRM.
  • Obsługa klienta: Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi, rozwiązywanie ich problemów, informowanie o produktach, zarządzanie reklamacjami i budowanie trwałych relacji.
  • Analiza i raportowanie: Monitorowanie kluczowych wskaźników, identyfikacja obszarów do poprawy i wdrażanie inicjatyw mających na celu optymalizację obsługi.
  • Współpraca interdyscyplinarna: Udział w projektach z działami sprzedaży, marketingu i wsparcia technicznego, a także reprezentowanie firmy na zewnętrznych eventach.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najlepiej w branży IT.
  • Biegłości w obsłudze MS Office i CRM.
  • Silnych umiejętności przywódczych i organizacyjnych.
  • Zmysłu analitycznego i samodzielności w organizacji pracy.
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności ich zastosowania.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny.
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie dodatkowe, karta sportowa, bonusy świąteczne, fundusz socjalny).
  • Nowoczesne biuro i środowisko pracy.
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

  • Praca Szczecinek
  • Kierownik Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544