Kierownik działu nieruchomości
  • Dąbrowa górnicza
kierownik działu nieruchomości
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem i poszukiwaniu nieruchomości, zwłaszcza obiektów przemysłowych? Doskonale znasz rynek nieruchomości i przepisy prawa?

Jeśli dodatkowo posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Nasz klient z branży odpadowej poszukuje Kierownika Działu Nieruchomości.

Nie czekaj, aplikuj już dziś i daj sobie szansę na rozwój!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane: zarządzanie nieruchomościami, ekonomia lub prawo)
  • 3-5 - lat doświadczenia na podobnym stanowisku w Kierowaniu Działem i poszukiwaniu Nieruchomości (zwłaszcza obiektów przemysłowych)
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości oraz przepisów prawa związanych z zarzadzaniem nieruchomościami
  • Doskonale umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • Znajomość procesów inwestycyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność skutecznego zarzadzania podległym zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: znajomość j. angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy i auto służbowe
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i udziału w szkoleniach

Zadania

  • Zarządzanie portfelem nieruchomości
  • Koordynacja działań związanych z wynajmem i sprzedażą nieruchomości
  • W tym prowadzenie negocjacji z Klientami i przygotowywaniem umów
  • Zarządzanie kosztami związanymi z pozyskiwaniem nowych terenów, w tym analiza opłacalności i budżetowanie
  • Koordynowanie realizacji zadań podległych pracowników
  • Weryfikacja zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, ustalonymi obowiązkami i terminami realizacji
  • Analiza rynku nieruchomości oraz przygotowywanie raportów i analiz finansowych związanych z działalnością działu
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kierownik działu personalnego Dąbrowa Górnicza
  • Administrator nieruchomości Dąbrowa Górnicza
  • Agent nieruchomości Dąbrowa Górnicza
  • Zarządca nieruchomości Dąbrowa Górnicza
  • Kierownik Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536