Kierownik Działu Marketingu
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Folga S.A.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i odpowiedzialność za strategię i komunikację marketingową
  • Koordynacja działań i nadzór nad ustalony harmonogramem prac zespołu wraz z analizą efektywności
  • Tworzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych online i offline
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych kampanii
  • Koordynowanie i przygotowywanie treści promocyjnych i eksperckich
  • Analiza rynku i konkurencji oraz identyfikacja nowych trendów
  • Planowanie i organizacja wydarzeń marketingowych
  • Kreowanie nowych pomysłów i rozwiązań promujących markę firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem marketingu m.in. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane marketing, zarządzanie)
  • Umiejętność tworzenia strategii marketingowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii na platformach social media
  • Wysoko rozwinięte zdolność przywódcze oraz zarządzania zespołem
  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics
  • Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych
  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa
  • Analityczne myślenie i umiejętność interpretacji danych
  • Kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów

To oferujemy

  • Formę współpracy adekwatną do Twoich potrzeb
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • Dużą samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego
  • Kulturę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i wzajemnej uczciwości

  • Praca Toruń
  • Kierownik działu personalnego Toruń
  • Kierownik Toruń
  • Chief marketing officer Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544