Kierownik działu marketingu
  • Czechowice-dziedzice
kierownik działu marketingu
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-dziedzice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Marketingu z minimum 5-letnim stażem na podobnym stanowisku i co najmniej 2-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Jeśli na dodatek dobrze poruszasz się w marketingu B2B, koncepcji 7P oraz bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim i jesteś gotowy na nowe wyzwania to nie zwlekaj, aplikuj na poniższą ofertę!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze marketingu B2B,
  • minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • doświadczenia we współtworzeniu strategii marketingowych,
  • znajomości koncepcji 7P.

Mile widziane:

  • znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii,
  • znajomość języka niemieckiego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pakiet benefitów

Zadania

  • organizacja i realizacja procesu kreowania strategii promocji sprzedaży grup towarowych w określonym kanale sprzedażowym,
  • organizacja i nadzorowanie badań rynkowych,
  • zarządzanie realizacją działań marketingowych oraz kontrola ich efektywności,
  • organizacja, zarządzanie i koordynowanie całościowej polityki informacyjnej i promocyjnej firmy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji,
  • nadzór nad tworzeniem treści i materiałów marketingowych oraz kampanii reklamowych,
  • kierowanie, nadzór oraz ocenianie pracy podległego zespołu,
  • opracowanie i nadzór nad realizacją budżetu marketingowego,
  • pozostałe adekwatne zadania dążące do zwiększenia sprzedaży.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Kierownik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536