Kierownik działu księgowości (m/k)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
8. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • zarządzanie i nadzór nad działem księgowości - zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działu (zarządzanie podległym personelem),
  • optymalizacja procesów księgowo-finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • rozksięgowywanie list płac,
  • kalkulacja rezerw,
  • przygotowywanie przelewów wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby kierownictwa, zarządu, banków i instytucji zewnętrznych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (USA, GUS, NBP),
  • podejmowanie decyzji w zakresie kontroli i oceny pracowników działu księgowości.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, kierunki pokrewne),
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w funkcji kierowniczej minimum 2 lata,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, finansowego, ustawy o rachunkowości,
  • znajomość programu Symfonia lub podobnych,
  • umiejętność zarządzania zespołem (w tym egzekwowania realizacji zadań, szkolenia pracowników),
  • umiejętności przywódcze i motywacyjne,
  • umiejętność podejmowania inicjatyw i nadawania priorytetów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • auto służbowe,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Miejsce pracy: Łódź.

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293