Kierownik Działu Kosztów
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą zespołu,
  • Księgowanie faktur kosztowych i magazynowych,
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Analiza i uzgadnianie sald wybranych kont księgowych,
  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie rozdzielników kosztów,
  • Sporządzanie analiz i zestawień na wewnętrzne potrzeby Spółki,
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i roku,
  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym oraz z pozostałymi działami Spółki.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej oraz w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości, podatków (głównie ustawa o podatku od towarów i usług),
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i systematyczność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Zdolności komunikacyjne.

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i posiadającej długoletnią historię,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • Trwałość zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Cieszyn
  • Kierownik Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064