Kierownik Działu Konstrukcji i Rozwoju
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Dla naszego klienta, firmy z sektora artykułów wyposażenia komercyjnego, poszukujemydoświadczonego i dynamicznego kandydata na stanowisko Kierownika Działu Konstrukcji i Rozwoju.Jeżeli posiadasz doświadczenie, jesteś otwarty/-a na nowe wyzwania zawodowe, nie czekaj! Aplikuj!

Miejsce pracy: Ciechanów

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu i kalkulacji produktów
  • Znajomość ciągłego doskonalenia i optymalizacji kosztów
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość pakietu Office i obsługi SolidWorks

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Benefity okolicznościowe
  • Otwartą komunikację i możliwości ciągłego rozwoju
  • Zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy

Zadania

  • Zarządzanie zespołem
  • Odpowiedzialność za realizację projektów
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowej produktów
  • Monitorowanie prac w obszarze nadzoru technologicznego oraz wspieranie innych działów,
    takich jak produkcja, zakupy i planowanie
  • Inicjowanie działań technologicznych w celu optymalizacji procesów produkcyjnych i
    systemów kontroli oraz implementacja nowych technologii w produkcji

  • Praca Płońsk
  • Kierownik Płońsk
  • Kierownik płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544