Kierownik Działu Konfekcji i Mrożenia
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gadus Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • 1. Zarządzanie produkcją konfekcji i mrożenia:
  • o Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów konfekcji i mrożenia produktów.
  • o Monitorowanie wydajności produkcji i osiąganie wskaźników kluczowych wydajności (KPI).
  • o Zapewnienie zgodności z normami jakości i bezpieczeństwa żywności oraz przepisami sanitarnymi.
  • o Nadzór nad stanem technicznym sprzętu produkcyjnego i koordynacja planów napraw z działem technicznym.
  • o Zarządzanie stanami magazynowymi przy użyciu systemu magazynowego.
  • 2. Ciągłe doskonalenie:
  • o Wdrażanie programów doskonalenia ciągłego w celu optymalizacji procesów.
  • o Analiza danych dotyczących wydajności i proponowanie usprawnień.
  • 3. Bezpieczeństwo i higiena pracy:
  • o Zapewnienie przestrzegania norm BHP.
  • o Prowadzenie analizy ryzyka i wdrażanie działań prewencyjnych.
  • 4. Zarządzanie zespołem:
  • o Rekrutowanie, szkolenie i rozwijanie pracowników.
  • o Określanie celów i ocena wydajności pracowników.
  • o Rozwiązywanie konfliktów, motywowanie zespołu i zapewnianie efektywnej komunikacji.
  • 5. Zarządzanie kosztami:
  • o Monitorowanie wydatków działu i kontrolowanie kosztów produkcji.
  • 6. Zarządzanie zapasami:
  • o Współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu zapasów surowców i materiałów potrzebnych do produkcji.
  • o Optymalizacja zarządzania zapasami.
  • 7. Raportowanie i dokumentacja:
  • o Prowadzenie dokładnej dokumentacji produkcji i raportowanie wyników działu.
  • 8. Monitorowanie jakości:
  • o Zapewnienie stałego nadzoru nad jakością produktów i procesów produkcyjnych.
  • 9. Współpraca międzydziałowa:
  • o Współpraca z działami logistyki, sprzedaży, produkcji i jakości w celu osiągnięcia spójności działań.
  • 10. Wizja i strategia:
  • o Współudział w opracowywaniu długofalowej strategii organizacji oraz działu konfekcji i mrożenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w technologii żywności lub przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Doświadczenie w pracy z systemem magazynowym.
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze.
  • Doświadczenie w organizacji oraz koordynowaniu codziennych obowiązków.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży spożywczej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość norm i standardów HACCP oraz innych systemów zarządzania jakością w produkcji spożywczej.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i radzenia sobie ze stresem.
  • Inicjatywa i proaktywne podejście do pracy.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia;
  • Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą;
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Nowoczesne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Spotkania integracyjne.

  • Praca Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536