KIEROWNIK DZIAŁU KADROWO-PŁACOWEGO
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nadzorowanie oraz koordynowanie pracy podległego zespołu i delegowanie zadań pracownikom w tym min;

  • zapewnienie zgodnej z przepisami i terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników,

  • tworzenie profesjonalnej polityki personalnej, przez identyfikowanie możliwości doskonalenia procesów kadrowych, HR oraz zmian w systemach,

  • kontrola poprawności i naliczanie wynagrodzeń,

  • zapewnienie terminowego i zgodnego z przepisami przygotowania sprawozdań oraz deklaracji, m.in. do US, GUS, ZUS, PFRON, PPK

  • obsługa portalu NFZ,

  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby Szpitala

  • sporządzania regulaminów i wewnętrznych rozporządzeń,

  • dbałość o rozwój i stałą aktualizację wiedzy Zespołu w zakresie obowiązujących przepisów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w obszarze administracji kadrowej i płacowej,

  • doświadczenie w koordynowaniu pracy Zespołu,

  • mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac w podmiocie leczniczym,

  • biegła praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

  • dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • Praca w godzinach 7.00-14.35

  • Praca Andrychów
  • Kierownik Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392