Kierownik działu Kadr i Płac
  • Kielce, świętokrzyskie
Kielce
Pakar Service
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy:
Pakar Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży utrzymania czystości, która poszukuje do swojego zespołu Kierownika działu Kadr i Płac. Nasza firma stawia na innowacyjność, rozwój i satysfakcję pracowników. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie profesjonalizm i chce się rozwijać w obszarze twardego HR - ta oferta jest dla Ciebie! ????

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Kadr i Płac, który dołączy do naszego zespołu w Pakar Service. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za strategiczne zarządzanie działem kadrowo-płacowym oraz za wdrażanie i monitorowanie procesów HR, zapewniając ich zgodność z przepisami prawnymi i polityką firmy.
Zakres obowiązków:
•    Zarządzanie działem kadr i płac, w tym koordynacja pracy zespołu oraz delegowanie zadań.
•    Projektowanie, wdrażanie i optymalizacja procesów kadrowych i płacowych.
•    Nadzór nad prawidłowym naliczaniem wynagrodzeń, rozliczeniami z ZUS, US oraz innymi instytucjami.
•    Przygotowywanie raportów płacowych i kadrowych na potrzeby zarządu oraz audytów.
•    Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ich wdrażanie w firmie.
•    Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji strategii HR.
•    Rozwój i motywowanie zespołu, organizacja szkoleń oraz dbanie o rozwój kompetencji pracowników.
Wymagania:
•    Minimum 5 lat doświadczenia w dziale kadrowo – płacowym w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze kadr i płac.
•    Wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania, ekonomii, prawa pracy lub pokrewne.
•    Doskonała znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków.
•    Znajomość systemów informatycznych wspierających procesy kadrowo-płacowe.
•    Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz rozwiązywania problemów.
•    Doskonałe umiejętności analityczne, organizacyjne i interpersonalne.
•    Zdolność do pracy pod presją czasu i w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji.
Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy.
•    Umowę o pracę na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego.
•    Bogaty pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.
•    Pracę w przyjaznym środowisku, gdzie pomagamy sobie nawzajem????
•    Możliwość udziału w interesujących projektach oraz realny wpływ na rozwój działu.
Dołącz do nas i rozwijaj się z nami !

Karina Jureczko
telefon: +48  885 651 614
e-mail: karina.jureczko@pakar-service.pl

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536