Kierownik działu kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
31. 8. 2024

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Zadania:

  • Zapewnienie jakości i terminowości procesów kadrowo-płacowych (zarówno wewnętrznych, jak i w odniesieniu do instytucji zewnętrznych).
  • Dbałość o wysokie standardy utrzymania dokumentacji kadrowej – jej monitorowanie i aktualizacja.
  • Aktualizacja wiedzy zespołu na temat przepisów oraz tworzenie lub modyfikacja regulaminów.
  • Zarządzanie ZFŚŚ i relacjami ze Związkami Zawodowymi.
  • Tworzenie syntetycznych analiz i raportów na potrzeby Zarządu.
  • Proaktywne podejście do prezentowania nowych koncepcji i rozwiązań usprawniających obszar kadr i płac.
  • Identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia, standaryzacji oraz automatyzacji w zakresie procesów kadrowo-płacowych.
  • Dbałość o utrzymanie zgranego, stabilnego i wspierającego się zespołu.
  • Zapewnienie satysfakcji klienta wewnętrznego z działań prowadzonych przez dział kadr i płac.

Nasze wymagania:

  • Minimum 4 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferencyjnie w międzynarodowej firmie serwisowej o rozproszonej i macierzowej strukturze.
  • Dogłębna wiedza z zakresu przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 6 osobowym).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, pozytywne nastawienie oraz „can do attitude”.
  • Umiejętność planowania strategicznego poparta sukcesami.
  • Uważność na detale i umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz otwartość na współpracę międzydziałową.
  • Biegłość w pracy z Excelem, PowerPoint i innymi narzędziami biurowymi.

Mile widziane

  • Znajomość TETA.

To oferujemy:

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji.
  • Nowoczesne środowisko pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567