Kierownik Działu Kadr i Płac
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM sp.k.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem działu kadr i płac w firmie
  • Nadzór nad prowadzeniem akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • Kontrola naliczania i sporządzanie listy płac, prawidłowości deklaracji podatkowych, dokumentów rozliczeniowych ZUS oraz i innych wymaganych dokumentów kadrowo-płacowych
  • Współpraca z zarządem firmy, urzędami i innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższego kierunkowe: ekonomia, zarządzanie kadrami
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ZUS
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność identyfikowania problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność zarządzania i współpracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów kadrowo-płacowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w renomowanej firmie o wysokiej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Kierownik działu personalnego Koszalin
  • Kierownik Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648