Kierownik Działu Jakości – branża stalowa, systemy modułowe
  • Ogorzelice
mazowieckie, Ogorzelice, mazowieckie, Polska
Modular System Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za proces kontroli jakości w oparciu o plany produkcji
  • Dbałość o rozwój działu jakości, optymalizacja pracy i wiedzy kontrolerów jakości
  • Jakościowy nadzór nad standardami panującymi na liniach produkcyjnych i współpraca z liderami oraz kierownikami działów produkcyjnych
  • Opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja procedur jakościowych zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością wynikająca ze zmian organizacyjnych oraz zmian w wymaganiach norm systemu zarządzania jakością
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników za zakresu ISO9001
  • Analiza przyczyn powstałych problemów jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w dziedzinie zarządzania jakością, inżynierii produkcji lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale kontroli jakości, w tym minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Doświadczenie przeprowadzaniu audytów jakościowych
  • Bardzo dobra znajomość norm jakościowych (ISO 9001, AQAP 2110:2016)
  • Umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi zarządzania jakością
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy w branży stalowej
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne środowisko pracy i warunki zatrudnienia – długofalowa współpraca
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Szansa na rozwój własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na doskonalenie procesów w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • Pracę w nowoczesnych halach produkcyjnych w zakładzie zlokalizowanym w Ogorzelicach gm. Stara Biała

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567