Kierownik działu IT, woj. śląskie
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
HrProject
25. 5. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierownika działu IT.
Zakres obowiązków:
Wdrożenie i nadzór systemu ERP, BI, Przemysł 4.0;
Zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania systemów i sieci komputerowej;
Wdrażanie efektywnych rozwiązań infrastruktura i systemy teleinformatyczne;
Współpraca ze wszystkimi działami firmy, w celu dostosowania odpowiednich rozwiązań informatycznych;
Współpraca, ocenianie, poprawa jakości usług firm zewnętrznych;
Ocenianie, monitorowanie, motywowanie (mierzalne) podległych pracowników;
Cykliczne raportowanie mierzalnych wyników działu (wydatki vs budżet, redukcja awarii IT, skracanie czasu interwencji IT, projekty na czas, w budżecie, etc.);
Prowadzenie złożonych projektów biznesowych;
Codzienna proaktywna postawa biznesowa.
Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe techniczne (mgr/inż.) – IT;
Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych;
Doświadczenie w realizacji złożonych projektów biznesowych;
Praktyczna wiedza z obszaru ERP, BI, Przemysł 4.0 – warunek konieczny;
Praktyczne doświadczenie w mierzalnym procesie rozliczania pracowników, firm zewnętrznych (realizacja zadań kluczowych na czas w budżecie);
Prawo jazdy kat. B;
Komunikatywny poziom języka angielskiego;
Praca jedynie w biurze – brak możliwości pracy hybrydowej;
Doświadczenie w pracy w środowisku przemysł/usługi, które działa w trybie 24/7.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
Szkolenia branżowe;
Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części;
Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy;
System kafeteryjny – do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe;
Dodatek frekwencyjny;
Program poleceń pracowniczych;
Premie świąteczne i urodzinowe;
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Piekary Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064