Kierownik działu IT
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu IT
  • opracowywanie i wdrażanie strategii IT zgodnie z celami firmy
  • zarządzanie kluczowymi projektami IT oraz wspieranie zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych dotyczących technologii
  • nadzór nad funkcjonowaniem systemów ERP, w tym zintegrowanego systemu CSB oraz Symfonia ERP
  • monitorowanie i optymalizacja procesów IT oraz infrastruktury teleinformatycznej
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz systemów informatycznych, w tym ewidencja i zarządzanie licencjami IT
  • zarządzanie rocznym budżetem IT
  • analiza trendów rynkowych i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość nowoczesnych technologii oraz systemów informatycznych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • doskonała komunikacja interpersonalna i umiejętność negocjacji
  • elastyczność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • zdolność do myślenia analitycznego i strategicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w zakresie technicznym i biznesowym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, kontraktu B2B lub innej preferowanej formy zatrudnienia
  • możliwości rozwoju: szkolenia, warsztaty i coaching oraz wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • dofinansowanie karty MultiSport, opieki medycznej TU Zdrowie
  • karty przedpłacone Sodexo
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • dofinansowanie do wczasów
  • darmowe wyżywienie na stołówce zakładowej (szwedzki bufet, różnorodne dania)

  • Praca Chojnice
  • Kierownik Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544