Kierownik działu Inżynierii Procesu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obszarem Inżynierii Procesu w zakresie operacyjnym i systemowym
  • Koordynacja, nadzór i wsparcie merytoryczne w zakresie prac związanych z wdrażaniem i optymalizacją procesów wytwarzania
  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością
  • Nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi
  • Kontakt i wsparcie dla klientów firmy
  • Budowa zespołu oraz rozwój zawodowy pracowników Działu Inżynierii Procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszarów związanych z Technologią
  • Wiedza w obszarze procesów produkcji jakości
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z PPAP, FMEA, Control Plan, MSA, 5Why, PDCA – warunek konieczny
  • Znajomość statystycznej kontroli procesu
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość narzędzi Lean Management

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy, od 6:00 do 9:00 powinieneś pojawić się w pracy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ogromnym potencjałem
  • Opieka medyczna Medicover za 1 zł dla Ciebie i członków Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Pakiet Świadczeń socjalnych, w tym wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia , platforma kafeteryjna gdzie to ty decydujesz na co wydasz otrzymane środki z funduszu ( obszar działania : sport w tym karta sportowa Medicover Sport, kultura, rekreacja i turystyka)
  • Paczki dla dzieci naszych pracowników na Mikołajki
  • Celebrujemy poprzez symboliczne słodkości, urodziny pracowników, dzień chłopaka, dzień kobiet
  • Spotkania integracyjne 2 razy do roku finansowane z budżetu firmy
  • Raz w roku festyn rodzinny

  • Praca Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584