Kierownik działu hydrogeologii z uprawnieniami
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Studnie głębinowe
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie ekipą 4 osobową wiertaczy studni głębinowych

  • nadzór nad obowiązkami pracowników

  • spotkania i kontakt z inwestorem, ofertowanie usług

  • dbanie o zaopatrzenie oraz sprawne funkcjonowanie sprzętu

  • pełnienie nadzoru hydrogeologicznego w terenie nad wykonywaniem otworów wiertniczych

  • stanowisko obejmuje zarówno zadania o charakterze biurowym jak i wykonywane w terenie

  • praca z dziennymi wyjazdami w promieniu do 100 km od Bielska-Białej

WYMAGANIA:
  • uprawnienia hydrogeologiczne (geologiczne)

  • doświadczenie w branży geologiczno-hydrologicznej (mile widziane)

  • prawo jazdy kat B.

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

  • dobra i samodzielna organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę na pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i zaangażowania

  • dobra atmosfera pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Kierownik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536