Kierownik Działu Handlu Zagranicznego (K/M)
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Kontakt-Simon S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie realizacji przyjętej polityki handlowej Spółki na rynkach zagranicznych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników (4 osoby), planowanie jego zadań i rozwoju oraz wsparcie merytoryczne,
  • tworzenie strategii budowania sieci dystrybucji na rynkach zagranicznych,
  • utrzymywanie kontaktu i budowanie relacji ze strategicznymi klientami,
  • planowanie i nadzorowanie realizacji działań handlowych i marketingowych,
  • sporządzenie oraz kontrola wykonania budżetu sprzedaży oraz budżetu kosztów działu,
  • koordynowanie współpracy z klientami oraz z dostawcami,
  • koordynowanie kontaktu z instytucjami zagranicznymi oraz krajowymi w zakresie współpracy zagranicznej,
  • nadzorowanie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentacji handlowej oraz uzupełniającej dokumentacji wewnętrznej.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz zdolności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny,
  • znajomość programu MS Office – warunek konieczny

Mile widziane:

  • znajomość dodatkowego języka obcego,
  • wykształcenie wyższe o specjalizacji ekonomicznej,
  • referencje na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku,
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Kierownik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157