Kierownik działu handlowego (branża techniczna)
  • Pleszew
kierownik działu handlowego (branża techniczna)
Pleszew, Pleszew, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Jeśli zarządzanie zespołem sprzedaży, realizacja wyznaczonych celów biznesowych w branży technicznej nie jest Ci obce - zapraszamy do złożenia aplikacji!

Dla naszego klienta, producenta z branży technicznej poszukujemy doświadczonego kierownika, który poprowadzi zespół przedstawicieli handlowych.

Oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem sprzedażowym, najlepiej w branży technicznej
  • wysokie kompetencje sprzedażowe - praca z klientem, realizacja planów sprzedażowych
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w branży technicznej (maszyny, urządzenia)
  • kompetencje zarządcze - wsparcie, motywacja i rozliczanie wyników działu
  • umiejętności analityczne
  • wysoka motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • otwartość do odbywania podróży służbowych/wizyt u klientów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy/prowizyjny
  • perspektywa wieloletniej/długofalowej współpracy
  • praca w średniej wielkości firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Zadania

  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych
  • wyznaczanie celów oraz ich weryfikacja
  • praca z zespołem - motywacja, budowanie współpracy
  • praca z kluczowymi klientami - wizyty handlowe samodzielne i z przedstawicielami handlowymi
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • wprowadzanie własnych inicjatyw i pomysłów
  • współpraca z Zarządem

  • Praca Pleszew
  • Kierownik Pleszew
  • Pleszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190