Kierownik Działu Głównego Mechanika
  • Kobylarnia
kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, kujawsko-pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad parkiem maszynowym firmy budowlanej, drogowej: rozkładarki mas bitumicznych, podajniki, walce, koparki, koparko-ładowarki itd.
  • zarządzanie zespołem operatorów maszyn i mechaników
  • obsługa procesów zakupu, utrzymania (serwisowania) i eksploatacji maszyn i narzędzi
  • nadzór nad pracami własnego warsztatu oraz zespołu serwisowego w zakresie serwisowania i naprawy maszyn
  • organizacja i zarządzanie procesami wykorzystania zewnętrznego parku maszynowego (praca podwykonawców)
  • analiza i optymalizacja wykorzystania zasobów w zakresie parku maszynowego i narzędziowego
  • obsługa procesów firmy budowlanej w zakresie gospodarki paliwowej
  • obsługa systemów do analizy danych dot. pracy maszyn
  • obsługa pozostałych aktywności firmy w zakresie parku maszynowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek związany z budową i eksploatacją maszyn lub pokrewny
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z budową maszyn i urządzeń budowlanych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania analitycznego i inżynierskiego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi do analizy danych
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość systemów 3D sterowania pracą maszyn budowlanych
  • znajomość systemów monitorowania floty pojazdów (GPS)
  • znajomość specyfiki funkcjonowania firmy budowlanej
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Mechanik kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509