Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej
  • Kluczbork
Kluczbork, Kluczbork, opolskie, Polska
Praca.farmacja.pl
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. Od lat zapewnia Pacjentom opiekę medyczną w całej Polsce i nieustannie rozwija wachlarz oferowanych świadczeń.

Należący do Grupy Scanmed Szpital Vital Medic to renomowany ośrodek medyczny specjalizujący się w takich dziedzinach jak neurologia, neurochirurgia, neuroonkologia, chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca oraz okulistyka i rehabilitacja, co czyni go jednym z wiodących Szpitali w regionie. Świadczy specjalistyczne usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjnie. Współpracuje z zespołem ekspertów posiadających unikatowe specjalizacje. Oferuje pracę w przyjaznym środowisku, z dostępem do zaawansowanych technologii medycznych i szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad gospodarką lekami i materiałami medycznymi w jednostce,

  • Zaopatrzenie placówki w wyroby medyczne i produkty lecznicze,

  • Wydawanie leków i materiałów medycznych,

  • Udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu,

  • Prace w ramach Komitetu Terapeutycznego,

  • Kontrolowanie dat ważności oraz warunków przechowywania leków i wyrobów medycznych,

  • Nadzorowanie prowadzenia książki kontroli środków odurzających i psychotropowych,

  • Monitorowanie komunikatów Głównego oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF i WIF),

  • Prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do systemu,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów ZSMOPL i KOWAL.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku farmacja,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku farmaceuty szpitalnego,

  • Znajomość rynku farmaceutycznego,

  • Umiejętności komunikacyjne i udzielania wsparcia innym członkom zespołu,

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność.

Mile widziane:

  • Posiadanie specjalizacji z Farmacji Klinicznej.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B),

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych w zależności od wybranej formy zatrudnienia,

  • Dołączenie do zespołu, który działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie.

Zapraszamy do aplikowania poprzez link: Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej - Oferta pracy (elevato.net)

  • Praca Kluczbork
  • Kierownik Kluczbork
  • Kluczbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563