Kierownik Działu Energetycznego
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie robotami trakcyjnymi i elektroenergetycznymi
  • nadzór nad kosztami prowadzonych budów
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • rozliczanie robót,  analiza ich przebiegu i wyniku
  • utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w kierowaniu zespołem
  • uprawnienia do kierowania robotami elektroenergetycznymi i budową trakcji kolejowej
  • dyspozycyjność

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532