Kierownik działu elektryki i automatyki
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 8. 2024

posiadasz doświadczenie jako kierownik działu w zakładzie produkcyjnym, a automatyka nie ma przed Tobą tajemnic? w praktyce znasz sterowniki PLC, wiesz jak je programować i diagnozować? komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim?

świetnie! obecnie do jednej z firm produkcyjnych na terenie Lublina poszukujemy osoby do zarządzania zespołem automatyków oraz elektryków!

Oczekujemy

  • praktycznego doświadczenie z zakresu automatyki - programowanie i diagnostyka sterowników PLC,
  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • uprawnień SEP do 1 kv,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, map projektowych i innych dokumentów w języku angielskim,
  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielnego podejmowania decyzji oraz odpowiedzialności,
  • mile widziana praktyczna wiedza z zakresu LEAN oraz TPM,
  • mile widziana wiedza z zakresu norm ISO 50001.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa na czas określony),
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7/8-15/16,
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • premię roczną,
  • możliwość pracy zdalnej - 24 dni w roku
  • benefity: ubezpieczenie zdrowotne oraz grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą.

Zadania

  • kierowanie 18sto osobowym zespołem automatyków i elektryków,
  • koordynowanie serwisów zewnętrznych,
  • zapewnienie bezawaryjnej ciągłości pracy maszyn i urządzeń oraz sieci elektro-energetycznej w zakładzie,
  • tworzenie i nadzór nad wykonywaniem przeglądów prewencyjnych podlegającego obszaru,
  • projektowanie, kontrola i nadzór nad projektami z zakresu sieci elektro-energetycznej wewnątrz zakładu, automatyzacji procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych oraz nowych rozwiązań technicznych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną oraz nadzór i kontrola realizacji ustalonego budżetu,
  • analiza wskaźników oraz sugerowanie rozwiązań zwiększających efektywność,
  • koordynacja prac podwykonawców i współpraca z firmami zewnętrznymi.

  • Praca Lublin
  • Automatyk Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Integrator automatyki Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Elektryk Lublin
  • Technik elektryk Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721