Kierownik Działu Elektrycznego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i koordynacja zespołu elektryków
  • Nadzór nad realizacją zleceń
  • Przestrzeganie bhp i ppoż.
  • Zarządzanie materiałami i narzędziami
  • Osiąganie wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Znajomość branży automotive mile widziana
  • Dyspozycyjność 70-80% czasu w delegacji
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Projekty dla koncernów motoryzacyjnych
  • Dostęp do nowych technologii
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Rozwój zawodowy

  • Praca Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532