Kierownik Działu Cyfryzacji
  • Żabów
zachodniopomorskie, Żabów, Zachodniopomorskie, Polska
Europa Systems Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Kierownik Działu Cyfryzacji

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

Twoje zadania:

  • Zarządzanie portfelem projektów rozwojowych w obszarze cyfryzacji wewnętrznej,
  • Opracowywanie i realizowanie strategii cyfryzacji wewnętrznej dla organizacji,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Wyznaczanie i rozliczanie zespołu z realizowania KPI,
  • Dbanie o rozwój zespołu,
  • Monitorowanie zmian na rynku technologicznym w celu identyfikacji nowych ścieżek możliwości rozwoju,
  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją budżetu,
  • Monitorowanie postępów realizacji projektów,
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla Zarządu,
  • Zarządzanie priorytetami projektów,
  • Wdrażanie standardów, a także dobrych praktyk mających na celu poprawę efektywności procesów,
  • Zarządzanie kluczowymi ryzykami w projektach,
  • Nadzór nad właściwym przechowywaniem wiedzy, dokumentacji, a także lessons learned z realizowanych projektów,
  • Nawiązywanie i dbanie o otrzymanie relacji z partnerami biznesowymi (zewnętrznymi i wewnętrznymi),
  • Udział w konferencjach, seminariach i innych inicjatywach branżowych.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Znajomość technologii i trendów w zakresie cyfryzacji, szczególnie: low-code, no-code, AI,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze IT,
  • Doświadczenie w zarządzanie projektami z obszaru IT - najlepiej udokumentowane certyfikatem bądź dyplomem,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne z obszaru wytwarzania oprogramowania,
  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym,
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu budżetem,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne.

Mile widziane:

  • Certyfikaty Microsoft z obszaru cyfryzacji: Azure, Power Platform, Dynamics 365, AI

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS);
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową;
  • System premiowy;
  • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę;
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Kierownik zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851