Kierownik działu automatyki
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Zadania:

- zarządzanie obszarem automatyki w dziale Utrzymania ruchu w tym 5 osobowym zespołem automatyków zmianowych i specjalistów

- wyznaczanie celów oraz kierunków rozwoju dla podległych pracowników

- zarządzanie i utrzymanie systemów automatyki przemysłowej

- optymalizacja procesów automatyki w celu poprawy efektywności i oszczędności

- planowanie i nadzór nad projektami związanymi z automatyzacją

- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności produkcji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z automatyką).

- doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki przemysłowej

- znajomość systemów sterowania PLC, Scada, HMI i innych.

- umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń automatyki przemysłowej

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

- zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole

- dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

- znajomość języka angielskiego

Oferta:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta

- atrakcyjny poziom wynagrodzenia podstawowego + premia miesięczna

- prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie na życie

- dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie

-karta lunchowa

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Nowogrodziec

  • Praca Bolesławiec
  • Kierownik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678