Kierownik działu analiz finansowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gremi Personal Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem analiz finansowych;
  • Tworzenie i kontrola nad sporządzaniem raportów BS, P&L, CashFlow;
  • Przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Udział w przygotowaniu budżetu, prognoz, planów finansowych;
  • Usprawnianie istniejących procesów prowadzących do poprawy efektywności pracy działu;
  • Obsługa zaawansowanych narzędzi do analizy danych i raportowania takich jak Optima i Excel;
  • Przygotowywanie innych raportów i zestawień finansowych w ramach bieżących potrzeb.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata;
  • Znajomość programów Optima oraz Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Doświadczenie w obszarze analiz finansowych, controllingu i/lub księgowości;
  • Rozumienie zasad funkcjonowania CRM / ERP oraz zdolność do szybkiego przyswajania nowych systemów;
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości;
  • Elastyczność i otwartość na zmiany.
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy BI;

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb;
  • Po zakończeniu okresu próbnego możliwość otrzymania premii;
  • Rozległą prywatną opiekę medyczną oraz System Benefit, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie;
  • Dogodną lokalizację w samym sercu miasta, zapewniającą wygodny dojazd i łatwy dostęp do atrakcji miejskich;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole, skupionym wokół ambitnych i pełnych pasji jednostek;
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy czuje się mile widziany;
  • Niezapomniane tematyczne imprezy firmowe, tworzące niepowtarzalne chwile integracji;
  • Profesjonalne szkolenia wstępne oraz wsparcie od naszych doświadczonych pracowników;
  • Otwartą przestrzeń do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, wspierającą Twoją ścieżkę kariery.

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536