Kierownik Działu Agenta Handlingowego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
PORT LOTNICZY ŁÓDŹ IM WŁADYSŁAWA REYMONTA Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

to miejsce w centralnej części Polski, gdzie na co dzień przy współpracy z załogami lotniczymi

i firmami logistycznymi dbamy o szczęśliwą podróż naszych pasażerów i odprawiamy w świat setki kilogramów różnorodnego ładunku. Od gęsiego puchu, przez cenne bursztyny, smakowite łakocie, aż po zespoły części do aut lub silniki do Dreamlinerów.

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i lubisz wyzwania dołącz do naszego zespołu jako

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Kierownik Działu Agenta Handlingowego będzie odpowiedzialny za kompleksowe usługi handlingowe, zarówno dla linii lotniczych, jak i dla pasażerów. Usługi obejmują m.in. obsługę w zakresie informacji, odprawy biletowo-bagażowej pasażerów, obsługę towarów i poczty, a także obsługę rampową samolotów.

Wszystkie zadania wykonywane są przez wyspecjalizowany zespół pracowników. Rolą Kierownika będzie organizacja procesów, nadzór i zarządzanie personelem celem zapewnienia efektywnej i profesjonalnej obsługi.

Oczekujemy, że:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku zarządzanie, logistyka lub pokrewne,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • biegle obsługujesz komputer (pakiet MS Office),
  • posiadasz umiejętności organizacyjne i analityczne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, potwierdzone doświadczeniem w kierowaniu zespołem pracowników,
  • jesteś dyspozycyjny/a (praca w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych

Miło, jeśli posiadasz również:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, w szczególności obsługą pasażerską

    i obsługą przewoźników lotniczych,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem agenta handlingowego i/lub operatora lotniska,
  • znajomość zagadnień związanych z transportem, logistyką, cargo lotniczym i przewozem towarów,
  • znajomość zagadnień związanych z obrotem towarowym z zagranicą

Jeśli chcesz pracować w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!

Wybierz swoją nową drogę 'startową' i dołącz do naszego zespołu!

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i niebanalne doświadczenie zawodowe,
  • cykl interesujących szkoleń zawodowych,
  • pakiet świadczeń socjalnych wraz z opieką medyczną,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem horyzontów

i poszybowaniem w kierunku nowych wyzwań,

prześlij swoje CV oraz list motywacyjny:

do dnia 6 listopada 2024 roku

pocztą na adres: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o., ul. Gen. S. Maczka 35, 94-328 Łódź z dopiskiem 'Rekrutacja na stanowisko Kierownika Działu Agenta Handlingowego'

lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@airport.lodz.pl

lub przez przycisk APLIKUJ TERAZ

z dopiskiem w tytule maila 'Kierownik Działu Agenta Handlingowego'

Oferty złożone po upływie tych terminów nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, z którymi będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Podczas spotkania oczekiwać będziemy zaprezentowania przez kandydatów własnej propozycji organizacji pracy i zasad obsługi klienta w ramach komórki organizacyjnej odpowiedzialnej za świadczenie usług przez agenta handlingowego, funkcjonującego w strukturze operatora lotniska.

O dokładnym terminie poinformujemy każdego kandydata osobiście.

Pamiętaj, aby dokumenty aplikacyjne zawierały poniższą klauzulę:„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownik Działu Agenta Handlingowego . Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO jest dobrowolne i dla mnie korzystne”.

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Agent ubezpieczeniowy Łódź
  • Agent celny Łódź
  • Agent nieruchomości Łódź
  • Agent literacki Łódź
  • Agent firmy inwestycyjnej Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699