Kierownik Działu Administracji i Rozliczeń - Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Działu Administracji i Rozliczeń

Miejsce pracy: Gdańsk

Potrzebujemy zaangażowania nowej osoby przy zadaniach takich, jak:

  • Przygotowanie oraz weryfikacja umów
  • Koordynacja pracy podległego zespołu
  • Rozliczenie faktur sprzedaży i podwykonawców
  • Wysyłanie raportów do Zarządu Spółki i Księgowości
  • Praca w systemach: Comarch XL, NetSuite, YOOZ

Wymagania stanowiska

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Samodzielność, sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków
  • Angielski na poziomie min. B2 (najważniejsze, żeby poziom umożliwiał Ci swobodną komunikację)

Oferujemy

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole
  • Niezbędne wdrożenie oraz pomoc naszych specjalistów
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych
  • Możliwości rozwoju w grupie spółek usługowych należącej do europejskiego lidera
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179