Kierownik ds. zieleni
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Firma Handlowo-Usługowa THOMAS sp. z o.o. sp.k.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem osób realizujących usługi w zakresie zieleni,
  • odpowiedzialność za zaplanowanie prac oraz za ich wykonanie,
  • kontrola terminów i jakości wykonywanych usług na poszczególnych rejonach,
  • wykonywanie pomiarów terenów zieleni,
  • motywowanie pracowników do podnoszenia jakości świadczonych usług,
  • kontrola w zakresie stosowania przepisów bhp przez podlegających pracowników,
  • dbałość o estetyczny wygląd powierzonych terenów zieleni,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działami w spółce,
  • przekazywanie informacji bezpośrednim przełożonym o realizacji usług,
  • prowadzenie pojazdu służbowego.

WYMAGANIA:
  • posiadanie minimum średniego wykształcenia (ukończona szkoła rolnicza, ogrodnicza, leśna lub szkoła wyższa obejmująca kierunki rolnictwo, ogrodnictwo, architektura krajobrazu,​ leśnictwo)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie
  • możliwość nauki oraz rozwoju osobistego

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116