Kierownik ds. Zapewnienia Jakości
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem ISIR i 4M
  • Zapewnienie jakości zgodnie z wymaganiami klienta
  • Zarządzanie roszczeniami klienta
  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • Audyt klienta (MQRS, MQIR, RR)
  • Zarządzanie systemem QMS
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze jakości min. 5 lat
  • znajomość narzędzi jakościowych i rozwiązywania problemów
  • znajomość norm jakościowych, w szczególności IATF 16949
  • posiadanie certyfikatu VDA będzie dodatkowym atutem,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne , codzienna współpraca z klientem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę multisport oraz świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy, karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567