Kierownik ds. zaopatrzenia
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z kluczowymi dostawcami (utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi dostawcami, rozwiązywanie problemów, nadzór nad terminowej realizacją zamówień);
  • Analiza trendów rynkowych dot. cen zakupowych (rynek krajowy i międzynarodowy);
  • Przygotowywanie na potrzeby działu cyklicznych analiz i zestawień oraz tworzenie planu redukcji/optymalizacji kosztów;
  • Realizacja polityki firmy w zakresie zakupów;
  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych;
  • Kształtowanie standardów i procedur w dziale zakupów;
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw (w kraju i za granicą);
  • Optymalny wybór dostawców;
  • Określanie terminów płatności;
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw;
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność, Samodzielność (dobra organizacja pracy);
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Łatwość nawiązywaniu nowych kontaktów;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Doświadczenie w branży spożywczej od strony zaopatrzenia/zakupów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego;
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, laptop;
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Bolesławiec
  • Kierownik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567