Kierownik ds. zakupów kontraktowych
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin

Twoje obowiązki:

  • Pozyskanie ofert od dostawców na potrzeby przygotowania ofert w postępowaniach przetargowych wraz monitorowaniem ważności ofert
  • Przygotowanie Planu Zakupów wraz bieżącą aktualizacją danych
  • Prowadzenie procesu zakupowego na materiały i urządzenia na potrzeby zadań realizowanych przez Spółkę
  • Monitorowanie terminów dostaw
  • Weryfikacja faktur pod względem zgodności warunków handlowych określonych w zamówieniach / umowach
  • Udział w procesie oceny dostawców, w tym tworzenie listy kwalifikowanych dostawców
  • Analiza rynku w zakresie pozyskiwania nowych dostawców
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie powierzonych obowiązków
  • Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących dostaw z Inwestorem

✍ Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów/ kontraktacji dostaw/ handlowym
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

⭐ Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów/ kontraktacji dostaw w branży OIL&GAS, petrochemicznej lub pokrewnych

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca Konin
  • Specjalista ds. Zakupów Konin
  • Kierownik Konin
  • Specjalista ds. marketingu Konin
  • Specjalista ds. ofertowania Konin
  • Specjalista ds. Zarządzania Konin
  • Specjalista ds. Eksportu Konin
  • Specjalista ds. transportu Konin
  • Specjalista ds. HR Konin
  • Specjalista ds. turystyki Konin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045